Czy to dobry pomysł i kiedy warto podarować kurs prawa jazdy jako prezent?
– Prawo jazdy na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla wyjątkowej osoby? Zależy Ci na praktycznym podarunku, który realnie wpłynie na życie obdarowanego? Doskonałym rozwiązaniem może okazać się kurs prawa jazdy w sprawdzonym OSK. Z pewnością pozostanie w pamięci na długo, umożliwiając uzyskanie przydatnych umiejętności. Zastanawiasz się, czy prawo jazdy na prezent sprawi, że na twarzy obdarowanego pojawi się uśmiech? Podpowiadamy!

Prawo jazdy na prezent 

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby to nie lada wyzwanie. Chyba  każdemu zdarzyło się kiedyś  otrzymać upominek  zupełnie niepasujący do upodobań. Najczęściej nie wynika to ze złych intencji kupującego, a z braku wiedzy na temat planów i zainteresowań obdarowywanej osoby. Kurs prawa jazdy jako prezent sprawdzi się idealnie w przypadku każdego, kto marzy o zostaniu kierowcą. Kurs prawa jazdy to jednak poważna decyzja, która powinna zostać dokładnie przemyślana przed dokonaniem zakupu. Warto upewnić się kilkukrotnie, czy na pewno jest to odpowiedni wybór. 

OSK L-MOT kurs prawa jazdy jako prezent 

Dobra szkoła jazdy to podstawa. Odpowiednie podejście instruktorów, nacisk na naukę praktycznych umiejętności oraz konsekwentne eliminowanie powtarzanych błędów w przyjaznej atmosferze to gotowy przepis na sukces. 

Kurs  prawa jazdy jako prezent  oferuje o wiele więcej niż jakikolwiek inny upominek. To możliwość zdobycia umiejętności, które znacząco wpłyną na jakość życia obdarowanego. W OSK L-MOT zdajemy sobie sprawę,  jak ważne jest odpowiednie przygotowanie przyszłego kierowcy do samodzielnej, bezpiecznej jazdy. Wykwalifikowana kadra byłych egzaminatorów oraz instruktorów z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja najlepszego wsparcia w drodze do uzyskania wymarzonych uprawnień.  

Wiedza zdobyta podczas wielu lat nauczania pozwoliła nam na opracowanie autorskiej   metody pracy z kursantami o różnych predyspozycjach. Dlatego prawo jazdy na prezent w OSK L-MOT to możliwość wyboru najlepszego kursu spośród 3 wariantów szkolenia.

3 pakiety kursu na prawo jazdy. Prezent dla bliskiej osoby

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat każdego z dostępnych pakietów kursu na prawo jazdy.

  • Podstawowy obejmuje zajęcia teoretyczne stacjonarne lub online, wykład z egzaminatorem, zajęcia z psychologiem, zajęcia z pierwszej pomocy, oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych, podręcznik kursanta oraz 31 godzin jazd szkoleniowych.

  • W ramach pakietu Premium otrzymasz dodatkowo możliwość zrealizowania egzaminu próbnego z byłym egzaminatorem, dodatkowe 5 jazd przed egzaminem, jazdy po placu WORD, jazdy po drodze ekspresowej oraz możliwość odbycia egzaminu na pojeździe szkoleniowym.

  • Kurs VIP obejmuje dodatkowo udział instruktora w egzaminie, a także dodatkowe 9 godzin jazd przed egzaminem.

Kurs prawa jazdy jako prezent – kiedy warto podarować?

Mając świadomość, że bliska nam osoba planuje w przyszłości uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdem, możemy znacząco ułatwić jej to zadanie. Prawo jazdy na prezent z pewnością będzie w takiej sytuacji  miłym zaskoczeniem umożliwiającym szybszą realizację założonego celu. Po podjęciu decyzji o zakupie nasuwa się jednak pytanie, jak wybrać odpowiedni moment na przekazanie kursu we właściwe ręce. Oczywiście kurs prawa jazdy jako prezent bez specjalnej okazji będzie cieszył równie mocno, jednak istnieje kilka ważnych życiowych momentów, które warto uczcić w ten wyjątkowy sposób.  

Prawo jazdy na prezent sprawdzi się idealnie na przykład jako podarunek z okazji 18 urodzin, ukończenia szkoły lub ważnego jubileuszu w przypadku nieco starszych kandydatów na kierowcę.

Komu warto podarować kurs na prawo jazdy na prezent? 

Nauka jazdy to niemały wydatek, szczególnie dla osób dopiero wkraczających w dorosłe życie. Kurs prawa jazdy jako prezent to świetny sposób, by pomóc bliskiemu  w uzyskaniu wymarzonych uprawnień bez nadwyrężania jej portfela.

Jeśli więc wśród Twoich bliskich znajduje się osoba, która niebawem osiągnie pełnoletność, być może warto poważnie zastanowić się nad zakupem kursu na prawo jazdy. Prezent pozwoli na zdobycie umiejętności ułatwiających funkcjonowanie we współczesnym świecie i wpłynie pozytywnie na kwalifikacje zawodowe. 

Prawo jazdy na prezent to świetny pomysł również w przypadku osób, które świętowały  18 urodziny wiele lat temu. Jednak z jakiegoś powodu nie rozpoczęły jeszcze nauki kierowania pojazdem. Kurs prawa jazdy jako prezent podarowany przez bliską osobę, z pewnością stanie się skuteczną motywacją do uzyskania stosownych uprawnień.

5 powodów, dla których prawo jazdy na prezent to dobry pomysł 

Możliwość samodzielnego prowadzenia pojazdu znacząco ułatwia codzienne życie. Potwierdzi to każda osoba posiadająca prawo jazdy. Prezent w postaci kursu to nie tylko oryginalny upominek pozwalający na sprawdzenie się w roli kierowcy, ale również szereg korzyści, które pozostaną z obdarowanym na lata. Decydując się na  kurs prawa jazdy jako prezent, warto pamiętać, że wraz ze szkoleniem w renomowanej szkole, bliska osoba otrzymuje również:

 

1. Możliwość samodzielnego decydowania o czasie oraz kierunku podróży

Posiadanie własnego samochodu oznacza koniec problemów z transportem zbiorowym. Rozkłady jazdy najczęściej nijak nie współgrają z osobistym planem dnia. Problem ten szczególnie dotyka mieszkańców mniejszych miast oraz wsi. Dotarcie do miejsca docelowego trwa zwykle bardzo długo. 

 

2. Komfort nieporównywalny z żadnym innym środkiem transportu

Podróż w zatłoczonym pociągu czy autobusie nie należy do najprzyjemniejszych przeżyć. Brak możliwości zajęcia miejsca siedzącego po całym dniu spędzonym w biegu potrafi skutecznie zniszczyć dobre samopoczucie. Tłum ludzi również nie sprzyja relaksowi. Podarowanie w prezencie  kursu na prawo jazdy sprawi, że powrót do domu nie będzie już  wiązał się z koniecznością przebywania w niekomfortowych warunkach.

 

3. Możliwość wydania pieniędzy przeznaczonych na kurs na inne, równie istotne wydatki

Powód ten jest niezwykle ważny szczególnie w przypadku młodych osób nieposiadających jeszcze odpowiedniego zaplecza finansowego. Jeśli uczeń przed osiągnięciem pełnoletności sam odkładał na prawo jazdy, z pewnością kosztowało go to wiele wysiłku. Kurs na prawa jazdy jako prezent będzie w takim przypadku rozwiązaniem, które pozwoli na rozdysponowanie zaoszczędzonych pieniędzy na inny,  ważny cel lub na zasłużone przyjemności. 

 

4. Poprawę samooceny i większą wiarę we własne umiejętności.

Odbywając kurs na prawo jazdy, kandydat na kierowcę musi nauczyć się mierzyć z własnymi słabościami. Jeżeli wybierzesz sprawdzone szkolenie, w pakiecie otrzymasz także zajęcia z psychologiem, które w przyszłości pozwolą skutecznie walczyć ze stresem i negatywnymi emocjami. Ponadto dzięki temu obdarowana osoba lepiej ocenia swoje mocne strony nie tylko podczas kierowania pojazdem, ale również w innych obszarach życia.

 

5. Możliwość aplikowania na większą liczbę stanowisk dostępnych na rynku pracy. 

Prawo jazdy to wymóg często pojawiający się w ogłoszeniach o pracę. Bez względu na dziedzinę, rodzaj stanowiska czy wymagane umiejętności. Bywa po prostu konieczne, aby uzyskać zatrudnienie w danej firmie. Ukończony kurs na prawo jazdy może okazać się najważniejszy podczas podejmowania decyzji o zatrudnieniu. Dziś mobilność jest bardzo ważna. Kurs prawa jazdy jako prezent to doskonały sposób na lepszy start kariery zawodowej.