Jazdy doszkalające w Radomiu
– uzupełnij swoje braki pod okiem egzaminatora

Masz już za sobą kurs na prawo jazdy, ale nie czujesz się zbyt pewnie za kierownicą? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jazdy doszkalające w Radomiu w L-Mot pomogą Ci uzupełnić braki pod okiem egzaminatora. Jak to działa? Dowiedz się więcej!

Previous slide
Next slide

Jazdy doszkalające – Radom OSK L-Mot

Jazdy doszkalające w OSK L-Mot Radom pomogą Ci poczuć się pewniej za kierownicą i opanować umiejętności niezbędne do zdania egzaminu państwowego. Zdarza się, że nieodpowiednie podejście instruktora, niedociągnięcia w obszarze umiejętności powodują paraliżujący stres. Z tego powodu może pojawiać się problem z uzyskaniem pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym.

Dlatego stworzyliśmy ofertę, która obejmuje jazdy doszkalające w Radomiu. Dzięki nim dowiesz się, nad czym musisz popracować, jakie błędy popełniasz.

Dlaczego jazdy doszkalające
z egzaminatorem
to dobry wybór?

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia ekspertów, by opanować w pełni kierowanie samochodem, jazdy doszkalające z egzaminatorem zostały stworzone dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że będzie on obecny na pierwszych zajęciach diagnozujących. Dzięki nim otrzymasz informację o tym, co musisz poprawić. Następnie instruktor poprowadzi kolejne jazdy doszkalające tak, byś opanował niezbędne umiejętności. Pomagamy kursantom:
  • wyeliminować błędy i uzupełnić braki, które pozostały po zakończonym szkoleniu w innym OSK,
  • posiadającym już uprawnienia na prawo jazdy, którzy potrzebują dodatkowego szkolenia, by poczuć się pewnie za kierownicą,
  • borykającym się z traumą po kolizji lub innym zdarzeniu i z tego powodu obawiają się powrotu do ruchu drogowego w roli kierowców; dodatkowo zapewniamy wsparcie psychologa.

Nie należysz do żadnej z wyżej wymienionych grup, ale po prostu potrzebujesz dodatkowej godzin doszkalającej? Prawo jazdy nie czyni z Ciebie pewnego siebie kierowcy? Czujesz, że brakuje Ci jeszcze umiejętności? Skontaktuj się z nami i zapisz na jazdy doszkalające z egzaminatorem!
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ile kosztują jazdy doszkalające – Radom?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztują jazdy doszkalające w Radomiu, wszystkie informacje otrzymasz po przejściu do zakładki Cennik. Podczas dodatkowego szkolenia w L-MOT dowiesz się, dlaczego nadal czujesz się niepewnie za kierownicą. Nasi instruktorzy obiektywnie ocenią Twoje umiejętności i pomogą poprawić błędy. Jesteś zainteresowany? Sprawdź, ceny za jazdy doszkalające w Radomiu z egzaminatorem!