O nas: L-Mot
naucz się jeździć pod okiem egzaminatorów

Nauka jazdy samochodem u egzaminatorów, czyli L-Mot

Jesteśmy szkołą, która dąży przede wszystkim do tego, by wyszkoleni kandydaci byli gotowi do wyruszenia w bezpieczną drogę samochodem. Nie skupiamy się na celach krótkoterminowych, czyli pozytywnym wyniku na egzaminie państwowym. Koncentrujemy się na tym, by kursant otrzymał niezbędną wiedzę i umiejętności do wyruszenia w dalszą podróż niż trasy egzaminacyjne.

Doświadczenie właścicieli w roli egzaminatorów pozwala nam na zdiagnozowanie błędów i deficytów w umiejętnościach kursanta na każdym etapie szkolenia. Tworzymy niepowtarzalną szkołę nauki jazdy, w której każdy otrzyma dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebuje. Chcesz wiedzieć więcej na temat osób tworzących OSK L-Mot? Poznaj nasz zespół!

Robert Tomaszewski

Kierownik ośrodka szkolenia kierowców L-MOT

Jestem wieloletnim instruktorem nauki jazdy i egzaminatorem. Przez wiele lat egzaminowałem kandydatów na kierowców w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie. W naszej szkole to ja sprawdzam postępy kursantów, prowadząc egzaminy wewnętrzne. Prowadzę również wykład dotyczący przeprowadzania egzaminu państwowego na prawo jazdy, omawiam krok po kroku wszystkie etapy, przez które przechodzi kandydat na kierowcę i czego może się spodziewać na egzaminie. Dlatego po kursie w szkole „L-MOT” egzamin państwowy staje się dla naszych kursantów tylko formalnością.

Magdalena Masiarz

Z-ca Kierownika

Jestem instruktorką z 13-letnim stażem.  Chodząca energia, czysta empatia i radość życia. W swojej pracy stosuję nowoczesne techniki nauczania. Uprawnienia egzaminatora pozwalają mi na trafną ocenę umiejętności i skuteczne przygotowanie kursanta do egzaminu oraz samodzielnej jazdy. Na jazdach doszkalających potrafię wychwycić braki lub niedociągnięcia, będące przyczyną niepowodzeń na egzaminie i szybko wprowadzam plan naprawczy, który pozwoli na osiągniecie sukcesu na egzaminie. Moja wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w szkoleniu pozwoliło nabrać pewności siebie za kierownicą niejednemu kursantowi.

Włodzimierz Tomaszewski

Wykładowca

Doświadczenie i profesjonalizm to cechy, które charakteryzują mnie jako instruktora i wykładowcę. Kursanci szczególnie doceniają sposób, w jaki potrafię przekazać im nierzadko skomplikowaną wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Wyjątkowe podejście do każdego słuchacza powoduje, że mimo możliwości nauki online wielu kursantów wybiera wykłady stacjonarne. Sposób, w jaki nauczam, sprawia, że wszystkie, najbardziej zawiłe zagadnienia pozostają długo w pamięci.

Barbara Tomaszewska

Koordynatorka Biura

Jestem koordynatorem biura L-MOT i jednocześnie pierwszą, drugą oraz trzecią linią kontaktu z kursantami. Jeśli zadzwonicie, napiszecie lub przyjdziecie do biura, to właśnie ja zadbam o Wasze sprawy związane z kursem. Zawsze pomogę dopasować najlepsze rozwiązania tak, aby kurs przebiegał sprawnie i efektywnie. Do pracy motywuje mnie przede wszystkim satysfakcja naszych klientów. Gdy zdecydujecie się na kurs w OSK L-MOT, możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Roman Osiński

Instruktor

Mam wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii B. Jestem instruktorem z wielkiej pasji. Specjalizuję się w pomaganiu kursantom, którzy uczyli się w innych OSK, lecz nadal nie czują się pewnie za kierownicą. Uwielbiam takie wyzwania. W naszej szkole jestem znany jako pogromca złych nawyków i ulubieniec kursantów, którzy już zdążyli zwątpić w swoje możliwości. Razem z nimi zawsze cieszę się sukcesem tuż po zdanym egzaminie. Opinie kursantów na mój temat możecie znaleźć także na naszym facebooku oraz stronie internetowej.

Piotr Kostkiewicz

Instruktor

Jestem instruktorem z pasją. Dla mnie sukces kursanta jest moim własnym. Podczas szkolenia jestem cierpliwy i zaangażowany. Podczas swojej kariery zawodowej pracowałem jako policjant wydziału ruchu drogowego. Współtworzyłem wiele akcji profilaktyczno-prewencyjnych na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w Radomiu, dlatego żadne skrzyżowanie czy rondo nie stanowi dla mnie problemu. Wyznaczam kursantom możliwe do osiągnięcia cele i konsekwentnie pomagam im do nich dążyć. Najbardziej lubię, gdy po moim szkoleniu kursanci dostrzegają swoje postępy i są dumni z siebie, że potrafią już samodzielnie prowadzić auto.

Rafał Panek

Instruktor

Podchodzę do każdego kursanta bardzo rzetelnie. Swoją wiedzę i doświadczenie w ruchu drogowym przekazuję jasno, w prosty sposób i staram się zrozumiale wytłumaczyć każde wykonywane zadanie. Kładę szczególny nacisk na zbudowanie solidnych fundamentów jazdy autem oraz na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.  Wyróżniam się ogromnym zaangażowaniem, chęcią rozwoju, co potwierdza mój czynny udział w licznych szkoleniach. Jestem bardzo dokładnym, rzetelnym i wymagającym instruktorem, co przekłada się na moją skuteczność w nauczaniu i wysokiej zdawalności.

Barbara Junak Błędowska

Psycholog

Jestem magistrem psychologi, pracuje w Mazowieckim Ośrodku Medycyny Pracy w Radomiu. Na co dzień zajmuję się udzielaniem konsultacji w zakresie psychologii kierowców i kandydatów na kierowców. W L-MOT prowadzę zajęcia, które mają na celu przezwyciężenie stresu towarzyszącemu każdemu kursantowi na egzaminie. Wiem, że każdy egzamin to duży stres, który często bywa destrukcyjny, a czasami nawet jest nie do opanowania. Mimo dobrego przygotowania pod względem wiedzy i umiejętności często nie pozwala on na uzyskanie wyniku pozytywnego na egzaminie. Nie martwcie się, z moją pomocą na pewno sobie poradzicie. Moja osobowość to wulkan energii, która pozwala na prowadzenie zajęć w sposób wyjątkowy i nieprzeciętny. Na moich zajęciach będziecie się dobrze bawić, ale co najważniejsze poznacie różne techniki i sposoby radzenia sobie ze stresem, które pomogą Wam skutecznie zwalczyć napięcie i powstrzymać nerwy na egzaminie.