Poznaj nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców
– szkoła jazdy u egzaminatorów

Ośrodek Szkolenia Kierowców L-MOT to firma stworzona z pasji, która działa nieprzerwanie od 1998 roku. Naszym celem jest pomaganie kandydatom na kierowców w osiągnięciu niezbędnych umiejętności i wiedzy, aby stali się odpowiedzialnymi oraz bezpiecznymi użytkownikami dróg.

Misją naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości szkoleń kandydatów na kierowców, które przygotują naszych klientów do bezpiecznej i pewnej jazdy na drogach. Chcemy, aby nasze szkolenia były dostępne dla wszystkich, bez względu na poziom wiedzy i umiejętności, a także prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Dążymy do dostarczania usług na najwyższym poziomie, które będą spełniać oczekiwania naszych klientów i będą wspierać ich sukces na drodze do uzyskania uprawnień do prowadzenia pojazdów.

POZNAJ NAS

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nazywamy nasz ośrodek „Szkołą jazdy u egzaminatorów” już śpieszymy z wyjaśnieniem. Otóż, właścicielami naszej firmy są byli egzaminatorzy, którzy spędzili wiele lat na egzaminowaniu kandydatów na kierowców. Ich wiedza, doświadczenie i umiejętności umożliwiają trafną analizę i rozwiązywanie problemów pojawiających się na drodze do uzyskania wymarzonych uprawnień.

Ten atut daje nam przewagę nad innymi ośrodkami szkolenia, ponieważ wiemy, na co egzaminator zwraca szczególną uwagę, egzaminując osobę zdającą. Kursanci, którzy przychodzą do nas z innych ośrodków, często nie wiedzą, gdzie leży przyczyna ich niepowodzeń na egzaminie. Ponadto skupiają się na rzeczach mniej istotnych, pomijając te najważniejsze – kluczowe dla bezpieczeństwa, a tym samym dla oceny egzaminatora.

Po szkoleniu odbytym w naszym ośrodku rozumieją istotę egzaminu, co pozwala im na szybkie przestawienie się na właściwy tor, a następnie osiągniecie sukcesu na egzaminie.

ROBERT TOMASZEWSKI

Jestem wieloletnim instruktorem nauki jazdy
i egzaminatorem. Przez wiele lat egzaminowałem kandydatów na kierowców w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie. W naszej szkole to ja sprawdzam postępy kursantów, przeprowadzając egzaminy wewnętrzne. Prowadzę również wykład dotyczący przeprowadzania egzaminu państwowego na prawo jazdy, omawiam krok po kroku wszystkie etapy, przez które przechodzi kandydat na kierowcę i wyjaśniam, czego może się spodziewać na egzaminie. 

Osobiście sprawuję nadzór nad szkoleniem prowadzonym przez naszych instruktorów oraz bezpośrednio odpowiadam za jakość, a także poziom usług świadczonych w naszej firmie. Na moje doświadczenie składa się również udział w wielu szkoleniach, sympozjach zawodowych oraz konferencjach poświęconych bezpieczeństwu ruchu drogowego.

Droga zawodowa, jaką przebyłem, zaczynając od zdobycia uprawnień do kierowania pojazdami wszystkich kategorii prawa jazdy, poprzez szkolenie i później egzaminowanie kandydatów na kierowców, a także praca w Urzędzie Marszałkowskim w Biurze nadzoru nad przeprowadzaniem egzaminów państwowych na prawo jazdy, pozwalają mi na szerokie spojrzenie na całe spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. 

Zwieńczeniem tej drogi jest prowadzenie Ośrodka Szkolenia Kierowców, co umożliwia mi przekazanie zdobytej wiedzy naszym kursantom, by stali się świadomymi kierowcami bezpiecznie poruszającymi się po naszych drogach.

Rozumiem, że wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia to niełatwe zadanie. To oczywiste, że chcielibyśmy wybrać jak najlepiej dla nas lub naszych dzieci. Osobiście służę pomocą w tym niełatwym zadaniu. Postaram się wyjaśnić, dlaczego to właśnie my powinniśmy zadbać o Wasze bezpieczeństwo.

MAGDALENA MASIARZ

Chodząca energia, czysta empatia i radość życia. Jestem instruktorką z 13-lenim stażem.  W swojej pracy stosuję nowoczesne techniki nauczania i skutecznie przygotowuję kursantów do samodzielnej jazdy. Uprawnienia egzaminatora pozwalają mi na trafną ocenę umiejętności i skuteczne przygotowanie kursanta do egzaminu. 

Na jazdach doszkalających potrafię wychwycić braki lub niedociągnięcia będące przyczyną niepowodzeń na egzaminie i szybko wprowadzam plan naprawczy, który pozwoli na osiągniecie sukcesu na egzaminie.

Jestem również koordynatorem biura OSK L-MOT. Pierwszą, drugą i trzecią linią kontaktu z kursantami, więc jeśli zadzwonicie, napiszecie lub przyjdziecie do biura, to właśnie ja zadbam o Wasze sprawy związane z kursem. 

Zawsze pomogę dopasować najlepsze rozwiązania tak, aby kurs przebiegał sprawnie i efektywnie. Do pracy motywuje mnie przede wszystkim satysfakcja naszych klientów. Gdy zdecydujecie się na kurs w OSK L-MOT, możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.