OSK L-MOT
– zmieniamy się dla was. Wyznaczamy nowe standardy dla OSK

Rok 2021 okazał się trudnym rokiem dla wielu firm – również ośrodków szkolenia kierowców. Mimo pojawiających się przeszkód stanęliśmy na wysokości zadania i wprowadziliśmy do naszej szkoły rewolucyjne zmiany. Naszym celem było i jest nadal zapoczątkowanie nowych standardów dla OSK. Co kryje się pod tym stwierdzeniem? 

Rok 2021 – pandemia nie przeszkodziła nam w realizacji planów

Mimo trudności, jakie pojawiły się w 2021 roku, udało nam się zrealizować plan doskonalenia oferty. Naszym celem jest jakość i kompleksowe wsparcie kursantów. Bez wątpienia jego realizacji okazała się prawdziwym wyzwaniem ze względu na sytuację pandemiczną w Polsce. Jednak pełni zapału oraz pozytywnej energii przezwyciężyliśmy trudności i odmieniliśmy spojrzenie na standardowe kursy na prawo jazdy. 

Jedną ze zmian, które wprowadziliśmy, by ułatwić naszym kursantom zdobycie niezbędnych uprawnień, jest możliwość odbycia szkolenia teoretycznego online – w formie e-learningu. Dzięki temu każdy kursant może bez przeszkód zdobywać potrzebną wiedzę, nie tracąc przy tym tak cennego wsparcia ekspertów. 

Nawet jeżeli realizujesz szkolenie online, nasi wykładowcy pozostają do Twojej dyspozycji. Gdy dane zagadnienie sprawi Ci trudności, a my nie omówiliśmy go jeszcze na wykładach, możesz wziąć udział w wybranych zajęciach. W razie potrzeb zapewniamy również konsultacje. Te elementy pozostają w naszej ofercie na stałe. Każdy kursant ma zawsze wybór między realizacją kursu stacjonarnego lub  w formie e-learningu.

Dowiedz się więcej: nauka jazdy u egzaminatorów!

Nowoczesne podejście, czyli 3 warianty kursu w OSK L-MOT

Wychodzimy poza utarte schematy i chcemy pokazać, że kurs na prawo jazdy kategorii B nie wygląda tak samo w każdej szkole jazdy. Dlatego zawsze podkreślamy, by przed podjęciem decyzji o wyborze szkolenia przeanalizować dokładnie oferty dostępne na rynku. W OSK L-MOT oferujemy trzy warianty kursu na prawo jazdy w różnych cenach. Każdy z nich został szczegółowo opisany, by każdy kursant wiedział, za co płaci oraz czego może oczekiwać i wymagać.

Wersja Podstawowa jest odpowiedzią na podstawowe potrzeby naszych kursantów. Warto jednak zaznaczyć, że w ramach tego szkolenia zyskasz znacznie więcej niż w przypadku standardowych pakietów w innych OSK. Większość kursów na prawo jazdy obejmuje podstawowy pakiet 30 godzin zajęć teoretycznych, 30 godzin jazd szkoleniowych, szkolenie z pierwszej pomocy oraz dostęp do bazy pytań.

My zapewniamy swoim kursantom znacznie więcej. W ramach pakietu Podstawowego otrzymasz:

  • wykład z egzaminatorem, który doskonale wie, na co należy zwrócić uwagę podczas wykonywania każdego zadania egzaminacyjnego,
  • zajęcia z psychologiem, które pokażą Ci, jak łatwo i szybko zapanować nad stresem podczas egzaminu,
  • 31 godzin jazd szkoleniowych – jedna godzina przeznaczona jest na egzamin wewnętrzny,
  • możliwość wzięcia udziału w zajęciach teoretycznych stacjonarnie lub online.

Pakiet Podstawowy to nie wszystko! Z nami możesz więcej…

Chcemy, by nasi kursanci byli przede wszystkim świadomymi kierowcami, którzy potrafią podejmować rozsądne decyzje na drodze. Dlatego pakiet Premium i VIP obejmują dodatkowo możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przy większej prędkości na drodze ekspresowej. 

Wiemy jednak, jak duży wpływ na efekty egzaminu ma stres. Dlatego zapewniamy kursantom pełne wsparcie i możliwość zapoznania się z placem WORD przed egzaminem. Dzięki temu u wielu osób zmniejsza się poziom stresu podczas ostatecznego sprawdzianu umiejętności. 

Egzamin próbny z egzaminatorem pokazuje, czego można spodziewać się podczas jazdy w WORD. Pewności dodaje również możliwość zdawania egzaminu na pojeździe szkoleniowym, który każdy kursant zdążył poznać i wyczuć podczas zajęć praktycznych. W ramach pakietu VIP kursant może poprosić instruktora o obecność podczas egzaminu państwowego.

Ważną różnicą pomiędzy pakietami jest także możliwość skorzystania z dodatkowych jazd szkoleniowych przed egzaminem. Dzięki temu kursant ma szansę na doszlifowanie i utrwalenie umiejętności. W ramach pakietu Premium zyskujesz 5 dodatkowych godzin. Z kolei wariant VIP obejmuje aż 9 jazd przed egzaminem.

Sprawdź naszą ofertę Kurs na prawo jazdy w Radomiu!

Zmieniamy się dla Was, by zapewnić najwyższy poziom kursów w regionie

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim jakość, którą zapewniamy dzięki naszym ekspertom. W naszym zespole znajdują się egzaminatorzy, wykładowcy z doświadczeniem i nieszablonowym podejściem do nauki teorii, instruktorzy na najwyższym poziomie, a także psycholog. Dzięki temu każdy kursant otrzymuje kompleksowe wsparcie i może czuć się w pełni zaopiekowany.

Obecność ekspertów w naszym zespole umożliwiła nam również stworzenie dodatkowych, konkurencyjnych ofert kursu na prawo jazdy kat. B. Wprowadziliśmy nową metodykę nauki, która ma szansę na zrewolucjonizowanie całego rynku. Stawiamy na przygotowanie kursantów nie tylko do egzaminu państwowego w WORD. Skupiamy się przede wszystkim na tym, by nauczyć ich, jak zachować się w różnych sytuacjach na drodze. 

Co czeka nas w 2022 roku?

Zmiany, które wprowadziliśmy mogą zrewolucjonizować cały rynek nauki jazdy. Mimo to nie poprzestajemy na dotychczasowych działaniach. Naszym celem jest wprowadzanie najnowocześniejszych rozwiązań oraz doskonalenie wprowadzonej już metodyki nauki. W 2022 roku przygotowaliśmy dla Was kolejne zmiany, które utwierdzą Was w przekonaniu, że wybór OSK L-MOT to dobra decyzja. Wybierz najlepszą drogę do celu i postaw na naukę jazdy u egzaminatorów!