QA: Jazdy doszkalające przed egzaminem
– wszystko, co musisz wiedzieć

Egzamin praktyczny wiąże się z dużym stresem. Dlatego warto zadbać o to, by poczuć się pewnym swoich umiejętności, co pozwoli ograniczyć negatywne emocje. Mogą Ci w tym pomóc jazdy doszkalające przed egzaminem. W OSK L-MOT przygotowaliśmy specjalny program dla osób, które zakończyły kurs w innej szkole nauki jazdy. 

Jeżeli masz za sobą nieudane podejście do egzaminu państwowego, ta oferta jest dla Ciebie. Jaki przepis na sukces przygotowaliśmy dla osób, które ukończyły pełny kurs prawa jazdy w innym OSK? Na czym polegają jazdy doszkalające przed egzaminem i co możesz dzięki nim zyskać?

Jazdy doszkalające przed egzaminem – to znaczy?

Niepewność za kierownicą i wątpliwości, czy Twoje umiejętności wystarczą, by zdać egzamin praktyczny, to jedne z podstawowych powodów leżących u podstaw stresu oraz strachu. Jest jednak prosty sposób na to, by tego uniknąć. Jeżeli masz za sobą już kilka nieudanych prób po kursie w innym ośrodku szkolenia kierowców, nadszedł czas na zmiany! To odpowiedni moment, by zapisać się na jazdy doszkalające przed egzaminem w OSK L-MOT. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie skuteczny przepis na sukces! Nasza oferta różni się od klasycznych jazd dodatkowych w innych szkołach nauki jazdy. Zapewnimy Ci kompleksową pomoc od zdiagnozowania problemu po realizację planu naprawczego i przygotowanie do ostatecznego egzaminu państwowego.

1: Jazdy diagnozujące w OSK L-MOT

Pierwszym krokiem do Twojego sukcesu są jazdy diagnozujące, które trwają 2 godziny. Odbywają się one na takich zasadach jak egzamin państwowy, co pozwala na zdefiniowanie błędów oraz niedociągnięć. Jazdy diagnozujące przeprowadza były egzaminator, który doskonale wie, na co należy zwrócić uwagę. Podczas tych zajęć wykonujesz zadania egzaminacyjne, dzięki czemu my otrzymujemy jasną odpowiedź, na czym musimy skupić się podczas kolejnych etapów.

2: Plan naprawczy, czyli jazdy doszkalające przed egzaminem

Drugim krokiem, który przygotowujemy dla każdego kursanta, jest plan naprawczy. Są to jazdy doszkalające przed egzaminem dobrane do indywidualnych potrzeb kursanta. Po pierwszym etapie dowiesz się, nad czym musimy wspólnie popracować. Określimy jasno słabe punkty oraz niedociągnięcia, na których skupimy się podczas realizacji planu naprawczego. Jazdy doszkalające przed egzaminem pomogą Ci uzupełnić braki, które pozostały po szkoleniu w innym OSK. 

Ile trwają jazdy doszkalające kat. B? Taką informację otrzymasz po realizacji jazd diagnozujących. Na podstawie ich wyniku opracujemy indywidualny plan skrojony na miarę Twoich potrzeb,

 

Sprawdź więcej informacji o ofercie: jazdy doszkalające w Radomiu

3: Pozytywny wynik egzaminu

Realizacja indywidualnego planu naprawczego to prosta droga do sukcesu, którą wskażemy Ci już podczas jazd diagnozujących. Egzaminator jest w stanie ocenić Twoje umiejętności już podczas pierwszych godzin szkolenia. Następnie jazdy doszkalające przed egzaminem pomagają w uzupełnieniu braków. Ze zdobytymi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem jesteś gotowy do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy!

Pozytywny wynik egzaminu na prawo jazdy jest ostatnim etapem naszego przepisu na sukces. 

Dlaczego warto zdecydować się na jazdy doszkalające przed egzaminem?

Jazdy doszkalające są cennymi godzinami szkolenia, które sprawiają, że kursanci nabierają większej pewności za kierownicą. Ponadto stają się gotowi do egzaminu praktycznego nie tylko pod kątem umiejętności, ale również komfortu psychicznego. Jeżeli powodem negatywnego wyniku na egzaminie jest stres, a umiejętności są na odpowiednim poziomie, oferujemy wsparcie psychologa, które pomoże Ci osiągnąć równowagę i opanować stres. Wsparcie psychologa oraz jazdy doszkalające przed egzaminem okazują się kluczowe w momencie przystąpienia do egzaminu państwowego.

Jazdy doszkalające przed egzaminem są odpowiednim momentem, by zadać swojemu instruktorowi ważne pytanie i rozwiać ostatnie wątpliwości. Naszym wspólnym celem jest wyeliminowanie niepewności oraz uzupełnienie umiejętności podczas dodatkowych godzin szkolenia, które realizujesz pod okiem swojego instruktora.

Dla kogo jazdy doszkalające przed egzaminem będą dobrym wyborem?

Jazdy doszkalające przed egzaminem będą dobrym wyborem dla każdego, kto czuje się niepewny swoich umiejętności. Warto jednak zwrócić uwagę, że w naszej ofercie pojawiają się również standardowe jazdy doszkalające kat. B dla wszystkich kursantów. Kiedy warto skorzystać z tej oferty?

 

  • Jeżeli wciąż towarzyszą Ci wątpliwości, które potęgują stres przed egzaminem, warto skorzystać z dodatkowych godzin jazdy pod okiem instruktora.
  • Zapisałeś się na kolejny egzamin państwowy, ponieważ poprzednie zakończyły się niepowodzeniem? To znak, że warto zmienić szkołę jazdy i zapisać się na jazdy doszkalające kat. B w innym miejscu.
  • Jazdy doszkalające kat. B w innym OSK pozwolą Ci przyzwyczaić się do sytuacji, kiedy ktoś obcy ocenia Twoje umiejętności. Dzięki temu możesz poczuć się jak podczas egzaminu i dowiedzieć, jak opanować stres.
  • Jazdy doszkalające kat. B to czas, w którym skupiamy się na manewrach obowiązujących na egzaminie państwowym.

Ile kosztują jazdy doszkalające kat. B?

Jeżeli zdecydujesz się na jazdy doszkalające kat. B w OSK L-MOT, możesz skorzystać z jednego z kilku pakietów godzinowych. Cena różni się w zależności od wersji, którą wybierzesz. Wśród dostępnych wariantów pojawiają się:

  • 2 godziny w cenie 180 zł,
  • 10 godzin w cenie 800 zł – oszczędzasz 100 zł, a za dodatkową opłatą 200 zł możesz zdawać egzamin na pojeździe szkoleniowym,
  • 20 godzin w cenie 1500 zł – oszczędzasz 300 zł, a za dodatkową opłatą 200 zł możesz zdawać egzamin na pojeździe szkoleniowym.

 

Jazdy doszkalające przed egzaminem są zawsze dostosowane do potrzeb kursantów. Nasi eksperci zarekomendują optymalną liczbę godzin dla Ciebie na podstawie wyniku jazdy diagnozującej.

Jazdy doszkalające przed egzaminem – Twój przepis na sukces z OSK L-MOT

Wiemy, z jak dużym stresem wiąże się egzamin państwowy dla każdego kandydata na kierowcę. Dlatego zapewniamy pełne wsparcie, które pomoże otrzymać pozytywny wynik w WORD. Jazdy doszkalające kat. B w naszym OSK są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które ukończył kurs w innej szkole jazdy. Dzięki jazdom diagnozującym pomożemy Ci znaleźć powód dotychczasowych niepowodzeń i opracujemy przepis na sukces.

Przepis na sukces z OSK L-MOT składa się z trzech prostych kroków:

  1. Jazda diagnozująca z byłym egzaminatorem.
  2. Jazdy doszkalające kat. B według indywidualnego planu
  3. Pozytywny wynik na egzaminie w WORD

 

Już wiele osób zdecydowało się na skorzystanie z naszej oferty na jazdy doszkalające przed egzaminem. Każdy kursant kończy takie szkolenie z większymi umiejętnościami, wiedzą oraz pewnością siebie. 

W naszej galerii znajdziesz historie osób, które wykupiły u nas jazdy doszkalające kat. B, co pozwoliło na uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym.